Predsjednik Aleksandar Vučić sastao se sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom.
– Kao i uvijek iskren razgovor sa ambasadorom Bocan-Harčenkom o geopolitičkoj situaciji, energetskoj bezbjednosti i sveukupnim bilateralnim odnosima. Ponovio sam opredjeljenje Srbije za mir i stabilnost na cijelom našem kontinentu i još jednom se zahvalio na podršci Ruske Federacije teritorijalnom integritetu i suverenitetu naše zemlje – objavio je predsjednik na svom Instagram profilu.
(Novosti online)

Samo nek ih Rusa buca…. Sve ostalo je šuplja, izbori, dogovori, sve šuplja. Dok Rusa ne izbuca!
Kao i uvijek iskren razgovor sa ambasadorom Bocan-Harčenkom o geopolitičkoj situaciji, energetskoj bezbjednosti i sveukupnim bilateralnim odnosima. Ponovio sam opredjeljenje Srbije za mir i stabilnost na cijelom našem kontinentu i još jednom se zahvalio na podršci Ruske Federacije teritorijalnom integritetu i suverenitetu naše zemlje – objavio je predsjednik na svom Instagram profilu.