Pripadnici kosovske policije na administrativnom prelazu Jarinje Novu godinu su proslavili uz zastavu Albanije.
Na Fejsbuk stranici informativnog portala Južne Mitrovice „Jepi ze“ (Daj mi glas) objavljena je fotografije grupe kosovskih policajaca koji u novogodišnjoj noći poziraju sa dugim cijevima, a njih četvorica u prednjem redu drže raširenu zastavu Albanije, prenose beogradski mediji.
(politika.rs)

Najhrabrije kukavice na svijetu.
Ljudi moji
Pa ova fotografija vrijedi milione
Sada je treba masovno dijeliti na mrezama i naravno proslijediti svim relevantnim institucijama na svijetu.
Da se svi uvjere kapacitete demokratske multietnicke „drzave“ i getoizaciju Srba.
Zamisli ovi „policajchici“ drze ALB zastavu kao da su doshli na stadio! Ehh sad zamisli, shta cesh da ochekujesh, ako im padnesh shaka, da te „hapse“ (kidnapuju)!