Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na izgradnji Fruškogorskog koridora koji spaja Novi Sad i Rumu u dužini od 45 kilometara.

– Baš na ovom mjestu izgradićemo najduži tunel u Srbiji od 3.5 kilometara. Napornim radom i posvećenošću uspjećemo da spasemo Srbiju od recesije i velike krize. Vjerujem u Srbiju, vjerujem u rad. Srećna i uspješna Nova godina – napisao je Vučić na Instagram nalogu „buducnostsrbijeav“.

Tagovi