Meridianbet 1. CFL: Drugi vezani poraz Budućnosti

0

Fudbaleri Mornara priredili su iznenađenje na Gradskom stadionu u Podgorici, gdje su rezultatom 0:1 savladali lidera na tabeli, ekipu Budućnosti. Drugi vezani poraz lidera potpisao je pogotkom u 65. minutu Milan Vušurović.

Poraz Podgoričana nije u potpunosti iskoristio Petrovac, koji je remizirao sa Arsenalom na svom terenu – 0:0. Istim rezultatom završen je i duel Dečića Admiral bet i Otranta.

U pravom ritmu je Bokelj, koji je do uzastopnog trijumfa došao na gostovanju Sutjesci – 0:2. Sve je bilo gotovo poslije golova Vasilija Čavora u 52. i Dejana Pepića u 64. minutu. Bokelj drži treće mjesto, sa četiri boda manje od Petrovca.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Jedinstva Franca i Jezera – 1:1. Nakon pet minuta igre, Mihailo Perović doveo je goste u vođstvo, da bi u finišu utakmice Aldin Mušović postavio konačan rezultat.