Splitskom Jadranu duel imenjaka na Škveru

0

Vaterpolisti Jadran m:tel-a poraženi su od imenjaka iz Splita sa 12:13 na Škveru u 5. kolu Premijer regionalne lige.

Novljani su otvorili utakmicu sa dva pogotka raspoloženog Dmitrija Holoda, držali prednost sve do poslednjeg minuta prvog poluvremena (7:6), kada su gosti vezali dva gola i preuzeli konce igre u svoje ruke.

Loše su izabranici Vladimira Gojkovića odigrali treću dionicu, što je iskoristio Zvonimir Butić da sa dva gola donese Dalmatincima plus dva pred poslednju četvrtinu (10:8). Imali su Splićani i plus tri na tri minuta i 47 sekundi do kraja.

Nisu se vaterpolisti sa Škvera predavali, na ulasku u poslednji minut Danilo Radović je pogodio za 12:13, ali je potpuni preokret izostao.

JADRAN M:TEL – JADRAN ST 12:13 (3:3, 4:4, 1:3, 4:3)

Bazen na Škveru. Igrač više: Jadran m:tel 11 (4), Jadran ST 9 (5). Peterci: Jadran m:tel 2 (2), Jadran ST 2 (2).

JADRAN M:TEL: Đurović, Holod 4, Vučurović 1, Obradović, Vujović 1, D. Radović 4, Lazić, Vujičić, Ivović 1, Sladović, Gojković, V. Radović 1, I. Radović, Stupar.

JADRAN ST: Bijač, Čagalj, Marinić-Kragić 3, Radan, Butić 3, Pejković, Tomasović, Zović 1, Berehulak 2, Banćević 1, Fatović 2, Dužević 1, Čelar, Bušelić.