Futsal: Šestica crnogorskih omladinaca

0

Omladinska futsal reprezentacija Crne Gore savladala je Sjevernu Makedoniju 6:2 u prijateljskom meču.

Pobjeda je upisana uprkos vođstvu gostiju od 0:2. Ipak, naš tim je izjednačio do poluvremena, a onda u nastavku postigao još četiri gola, od toga čak tri u posljednjem minutu.

Tri puta u listu strijelaca upisao se Vasilije Jelić, dok su po jednom precizni bili Vuk Ćetković, Mladen Vuković i Boško Mandić.

Odigrali smo dobru utakmicu, sa potpuno dva različita poluvremena. U prvom dijelu nam nije ništa polazilo za nogom, djelovali smo nepovezano, nervozno. U drugom poluvremenu druga slika, mnogo bolje smo igrali u svim segmentima, ali je pobjeda od četiri razlike prevelika za prikazano – istakao je selektor Sveto Ljesar.

Drugi meč igra se sjutra od 17 časova, takođe u Tivtu.

Crna Gora – Sjeverna Makedonija 6:2 (1:2)

Dvorana Župa, Tivat. Sudije: Dražen Vukčević, Vladimir Šebek, Miloš Đukanović (Crna Gora)

Strijelci: 0:1 – Kristijan Gavrovski 2′, 0:2 – Matej Mitrovski 13′, 1:2 – Vasilije Jelić 18′, 2:2 – Vuk Ćetković 25′, 3:2 – Mladen Vuković 27′, 4:2 – Boško Mandić 39′, 5:2 – Vasilije Jelić 39′, 6:2 – Vasilije Jelić 39′

CRNA GORA: Luka Marković, Ognjen Vuković, Vasilije Jelić, Besart Lezaga, Enis Barjaktarović. Igrali su još: Asmir Đečbitrić, Mladen Krunić, Mladen Vuković, Stefan Vujisić, Boško Mandić, Zarija Višnjić, Vuk Ćetković, Dejton Osmani, Rajko Međedović.
Selektor: Sveto Ljesar.

SJEVERNA MAKEDONIJA: Alek Toševski, Ivica Angleski, Matej Mitrovski, Petar Lozanovski, Kristijan Gavrovski. Igrali su još: Dragan Cvetkovski, Antoni Gjorgijevski, Damjan Milenkovski, Nikola Stoimirovski, David Tonevski, Mario Janev, Stefan Apostolovski, Ilija Jankulovski, David Tošev, Luka Naumov, Ivan Naumov. Selektor: Dragi Kanatlarovski.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!