Vlahović sa penala nastavio seriju pa promašio zicer za pobjedu

0

Nedjeljni matine sedmog kola Serije A završen je podjelom bodova – Juventus i Kaljari su podijelili bodove sa „kreča“ u Torinu (1:1).

Dušan Vlahović je u 15. minutu nastavio golgetersku seriju i realizovao penal, potom pozvao saigrače i visoko podigrao dres Bremera koji je doživio tešku povredu i za kojeg je sezona završena, ali je na neki način srpski reprezentativac imao i ulogu tragičara.

U 78. minutu nije iskoristio šansu iz kategorije stopostotnih, sa 10 metara loptu je umjesto u mrežu poslao pored stative, pa je Juve kažnjen.

U 88. minutu nakon provjere VAR-a tim sa Sardinije je dobio jedanaesterac, a Razvan Marin bio siguran.

Mogao je Kaljari preko Oberta u koji je dubokoj nadoknadi pogodio stativu i do cijelog plijena, ali i bod je veliki kao kuća za ekipu sa Sardinije.

Juve koji je primio prvi gol u šampionatu na reprezenativnu pauzu ide sa minus tri u odnosu na Napoli.