Kecmanović nije mogao protiv Popirina

0

Miomir Kecmanović završio je u drugom kolu učešće na turniru Masters serije u Šangaju.

Srpski igrač nije imao nikakve šanse protiv 24. igrača svijeta Australijanca Alekseja Popirina, koji je slavio 6:3, 6:2 za tačno sat vremena igre.

U prvom setu presudio je brejk u drugom gemu. Popirin je ekspresno poveo 3:0 i lako rešio prvi set u svoju korist.

Oduzeo je Australijanac Srbinu servis i u prvom gemu drugog seta. Miomir je u ovom dijelu igre imao svoje šanse. Propustio je po dvije brejk prilike u drugom i šestom gemu. Kazna je stigla u sedmom gemu, kada ga je Popirin treći put brejknuo u meču i osigurao trijumf.