Meridianbet 1. CFL: Remi u Tuzima, preokreti u Bijelom Polju i Podgorici

0

Derbi meč 10. kola Meridianbet 1.CFL između Dečića Admiral bet i Sutjeske završen je bez golova.

Ipak, u Tuzima su nedostajali samo golovi, budući da je viđena otvorena igra sa šansama na obje strane.

Duel sa pet golova viđen je u Bijelom Polju, gdje je Jedinstvo Franca savladalo Arsenal nakon preokreta – 3:2. Gosti su rano poveli, u šestom minutu Ćetko Manojlović bio je precizan iz jedanaesterca. Izjednačio je Medo Juković u 18. minutu, da bi vođstvo Jedinstvu Franca donio Žarko Korać desetak minuta kasnije. U finišu prvog dijela Arsenije Čepić je povećao prednost i najavio trijumf domaćina. Rezultat se nije mijenjao do 80. minuta i pogotka Šalete Kordića, kojim je i zaključen meč.

Sjajan finiš donio je Mornaru pobjedu protiv Otranta u gostima – 1:2. Utakmica na Trening kampu FSCG otvorena je golom Valentina Rudovića u 12. minutu i tu prednost Otrant je održavao do finiša. Tada je uslijedio preokret u razmaku od tri minuta, prvo je izjednačio Aleksandar Vujačić, a zatim u 86. preokrenuo Andrija Kaluđerović.

Golova nije bilo u Beranama, gdje su bodove podijelili Jezero i Bokelj SBBet.

Duel Petrovca i Budućnosti odložen je zbog nastupa omladinske selekcije Podgoričana u Ligi šampiona.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!