Jadran na Škveru slomio Mladost

0

Vaterpolisti Jadran Mtela slavili su na startu takmičenja u Regionalnoj ligi – u uzbudljivom meču u Herceg Novom, pred punim tribinama na Škveru, naš predstavnik je nakon velike borbe slavio sa 11:9.

Odlično su meč otvorili izabranici Vladimira Gojkovića, nakon prvih osam minuta imali su velikih 5:2, da bi Mladost do poluvremena prišla na gol zaostatka (7:6).

Za razliku od prve dvije četvrtine, manji broj golova u trećoj, taj dio igre dobila je Mladost 2:1, pa se sve rešavalo u posljednjih osam minuta.

Vezali su Novljani dva gola na startu posljednje dionice, poveli 10:8 na četiri minuta i 40 sekundi do kraja meča. Nakon toga po gol na obje strane, Holod je pogodio za 11:9 za Jadran na minut ipo do kraja.

Najefikasniji kod Jadrana Vasilije Radović sa tri gola, Ivović i Holod su postigli po dva.

Drugi crnogorski predstavnik Primorac, sjutra će gostovati aktuelnom šampionu Novom Beogradu.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice.Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!