Arsenal iznenadio Dečić, remi Jezera i Mornara

0

Arsenal je iznenadio šampiona – tivatski tim je kao gost savladao Dečić rezultatom 3:1, u zaostaloj utakmici 2. kola „Meridianbet“ 1. CFL.

Tivćani su na Trening kampu FSCG poveli u 27. minutu golom za pamćenje Šalete Kordića – on je sa skoro centra fenomenalnim udarcem lobovao Nikića.

Šest minuta kasnije, Montenegro je povisio prednost gostiju na 2:0.

Tuzani su potom odreagovali, pa je Striković smanjio zaostatak u 45. minutu.

Međutim, već u 50. minutu Mugoa je povisio na 3:1, što je bio i konačan rezultat susreta u Podgorici.

U drugom zaostaom meču 2. kola elitnog karavana, Jezero i Mornar su u Beranama odigrali 2:2.

Barani su dva puta vodili golovima Batrovića u i Zorića, a domaćin stizao i preko Bojovića i Ilića i na kraju dodao do boda.