Omladinska Liga šampiona: Budućnost dva puta vodila u Tbilisiju , pa nadoknadi doživjela poraz od Dinama

0

Omladinci Budućnosti poraženi su od vršnjaka iz Dinama u Tblisiju 3:2, u prvoj utakmici kvalifkacija za Ligu šampiona

Izabranici Marka Janjevića poveli su u devetom minutu, kada je mrežu domaćina zatresao Andrej Kostić.

Dinamo je pet minuta kasnije izjenačio pogotkom Samušije, da bi u 42. Bodin Tomašević postigao gol za 2:1.

Domaćin je, međutim, još jednom reagovao poslije minusa, pa je u 55. minutu Cecekladze izjednačio na 2:2.

I kada se činilo da će se meč završiti neriješeno, Čikovani je u 91. minutu donio trijumf Dinamu.

Revanš je 2. oktobra u Podgorici, a pobjednik duela će u drugoj rundi kvalifikacija igrati sa turskim Trabzonom.