Sudije „častile“ Dečić

0

Fudbaleri Petrovca potvrdili su dobru formu pobjedom nad Bokeljom SBbet u gostima rezultatom 1:0 u 7. kolu Meridianbet Prve crnogorske lige. Petrovčani sada drže drugo mjesto na tabeli, sa istim brojem bodova kao i Budućnost, koja sjutra veče gostuje Jezeru.

U Bijelom Polju nije bilo pobjednika, Jedinstvo Franca i Dečić Admiral bet odigrali su rezultatom 1:1. Augusto Čagas pogodio, odnosno nije pogodio za vođstvo gostiju u 40. minutu, dok je konačan rezultat postavio Armen Bošnjak osam minuta kasnije.

Naime, prilikom šuta Augusta lopta nije prešla gol liniju ali je na asistenciju pomoćnika Uroša Rašovića signalizirao da domaći krenu sa centra.

Trijumf je upisala i Sutjeska na gostovanju Otrantu – 3:1. Vasko Kalezić, Nikola Janjić i Nikola Đurković tresli su mrežu Ulcinjanja, za koje je jedini gol postigao Valentin Rudović.