Druga liga: Remi u derbiju

0

U derbiju šeste runde Druge lige nije bilo pobjednika, Mladost Lob.bet i Rudar podijelili su bodove na ,,DG areni“ – 1:1.

Do vođstva su došli Pljevljaci u osmom minutu preko Kasalice, da bi sedam minuta kasnije Vukčević izjednačio. Do kraja nije bilo promjene rezultata.

U dobroj formi je Lovćen, koji je savladao Kom rezultatom 3:0. Na terenu Trening kampa FSCG Lovćen je poveo u 35. minutu, nakon što je Draganić savladao Radoševića. Sve do finiša nije bilo promjene rezultata, a onda su Cetinjani pojačali ritam. Bujiša je u 85. minutu pogodio za 2:0, da bi Stanišić postavio konačan rezultat.

Primorski derbi u Radanovićima pripao je Igalu, koje je bilo bolje od Grblja – 2:0. Gosti su poveli 48. minutu lijepim golom Adžovića, a onda dvadesetak minuta kasnije preko Muhovića ovjerili trijumf.