Omladinci Crne Gore porazom završili memorijal „Stevan Ćele Vilotić“

0

Omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je od Mađarske u posljednjem meču Memorijalnog turnira ,,Stevan Ćele Vilotić“.

Mađari su do pobjede došli rezultatom 1:0, pogotkom Silarda Saba na startu drugog poluvremena. Desetak minuta ranije, Stefan Đukanović nije iskoristio jedanaesterac.

Crna Gora je turnir završila pobjedom nad Srbijom i porazima od Portugala i Mađarske.

Igrom možemo biti zadovoljni, ali rezultatom svakako ne. Dobro smo počeli, stvorili nekoliko šansi, imali i penal koji smo promašili. Međutim, slabo smo ušli u drugi dio, brzo smo primili gol nakon greške. I nakon toga smo imali šansi, međutim, nijesmo uspjeli da se vratimo u utakmicu. Generalno, mogu biti zadovoljan prikazanim na turniru, pogotovo sa prve dvije utakmice. Protiv Mađarske je bio evidentan umor, a nijesmo mogli ni da računamo na Tadića, Savovića i Camaja – kazao je selektor Goran Perišić.

MAĐARSKA – CRNA GORA 1:0 (0:0)

Gradski stadion, Subotica. Sudija: Dragutin Meničanin (Srbija). Strijelac: Silard Sabo 46.

MAĐARSKA: Bendegiz Lehocki, Čaba Hornjak, Adam Samoši (od 78. Tamaš Galantaj), Zetenji Varga (od 88. Čaba Molnar), Martin Kern, Silard Sabo, Adam Umatum, Dominik Kačivinski, Bogdan Hunor (od 69. Atila Giršik), Matjaš Vidnjaski (od 69. Samuel Bako). Selektor: Gerge Jeremjaš.

CRNA GORA: Ivan Božinović, Miloš Vračar (od 46. Lazar Maraš), Bodin Tomašević, Pavle Ćetković (od 46. Danilo Vukanić), Vuk Vlahović (od 46. Matija Mijović), Stefan Đukanović, Bojan Damjanović, Danilo Ćetković, Andrej Kostić, Lazar Zlatičanin (od 46. Filip Perović), Lazar Šekularac (od 84. Zarija Kumburović). Selektor: Goran Perišić.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!