SC Derbi bolji od Borca u Čačku

0

Košarkaši SC Derbija savladali su Borac u Čačku u prijateljskom meču rezultatom 77:69 (18:23, 20:17, 18:17, 21:15).

Izabranici Petra Mijovića su dobro ušli u utakmicu, poveli 6:0, a nisu primili koš gotovo tri minuta. Ipak, domaćini su brzo preokrenuli na 14:12, imali i dvocifrenu prednost u drugoj četvrtini (33:22).

Nalet Čačana prekinuo je David Mirković. Bila je to najava bolje igre Studenata i preokreta (38:37).

Uslijedio je period u kojem ni jedna ekipa nije uspijevala da stvori značajnu razliku, sve do poslednjeg kvartala kada su se Podgoričani odlijepili na plus 15 (74:59).

Mijovićevim momcima je ovo bio četvrti pripremni meč. Prethodno su pobijedili Astanu (94:80), Bosnu (89:69) i Podgoricu (82:54), dok su jedini poraz pretrpjeli od Trepče (69:82).

BORAC – SC DERBI 69:77 (23:18, 17:20, 17:18, 15:21)

BORAC Dejvidson 8, Boldvin 8, Radović, Pavićević 14, Janković, Nikolić 12, Jošilo 7, Furmanavičius 8, Gagić 1, Manojlović 2, Valinskas 9.

SC DERBI: Sudar, Pavlićević 12, Anđušić 7, Bogdanović, Hadžibegović, Vučeljić 6, Šuškavčević, Grbović 7, Nikolić 2, Drobnjak 10, Bogavac 22, Mirković 11.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!