Mimović: Dati prvijenac u Zvezdi je lijep osjećaj, ali mi je žao što nije donio makar remi

0

Prvijenac u dresu Crvene zvezde upisao je talentovani Ognjen Mimović i to u kakvom trenutku. Kada su crveno-bijeli gubili 0:2 u Norveškoj i bili u velikim problemima protiv Bodo Glimta. Zvezdin mladić postigao je gol nade, gol koji možda može biti presudan u borbi srpskog i norveškog prvaka za plasman u Ligu šampiona.

Prvijenac u Zvezdi i lijep osjećaj, ali mi je žao što pogodak nije donio makar neriješen rezultat. Imamo revanš u kom ćemo dati sve od sebe da prođemo – počeo je Mimović.

Bila je naporna utakmica, tvrdi talentovani defanzivac.

Imam osjećaj kao da sam odigrao 70 minuta, a ne da sam ušao u drugom poluvremenu. Mnogo težak i intenzivan meč. Pred kraj smo imali inicijativu i pokazali da možemo. Vjerujemo u pozitivan rezultat pred našim navijačima – zaključak je desnog beka.

Revanš između Crvene zvezde i Bodo Glimta na programu je 28. avgusta u 21 čas na stadionu „Rajko Mitić“ u Beogradu.

1 klik – 100 freebet-ova! Registruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!