Crnogorski kadeti poraženi na startu šampionata u Podgorici

0

Crna Gora je porazom počela nastup na Evropskom prvenstvu za rukometaše do 18 godina u Podgorici.

Italija je u Bemaks areni bila bolja (32:30) od generacije koju predvodi trener Filip Popović, pa je sada teško očekivati da naši momci mogu do trećeg mjesta u grupi, jer su Island i Farska ostrva na papiru, teži rivali.

Zaslužena pobjeda Azura, koji su vodili u najvećem dijelu meča. Mladi lavovi su najbolji period igre imali u finišu prvog poluvremena kada su imala i najveću prednost od dva gola (14:12) u 26. minutu.

Italija je međutim, preokrenula do kraja prvog poluvremena (16:15), a pobjednik se mogao naslutiti u 44. kada je minus iznosio šest golova (24:18).

Petar Radoičić bio je najefikasniji u našem taboru sa sedam golova, Filip Božović je postigao pet, a Vuk Lalošević Dražen Peruničić po četiri.

Crnogorski kadeti u četvrtak (17 sati) u Bemaks areni igraju protiv Farana.

1 klik – 100 freebet-ova! Registruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!