Austrijanci uknjižili prvu „trojku“, Poljaci ostali na nuli

0

Reprezentacija Austrije stigla je do prva tri boda na Evropskom prvenstvu u Njemačkoj.

U utakmici drugog kola Grupe D, tim Ralfa Rangnika pobijedio je danas selekciju Poljske sa 3:1.

Austrija je povela golom Gernota Traunera već u devetom minutu, da bi Poljska uzvratila pogotkom Kšištofa Pjonteka poslije pola sata igre (30. minut).

Ipak, nastavak susreta pripao je Rangnikoj selekciji.

Prvo je u 67. minutu Krištof Baumgartner vratio vođstvo Austrijancima (2:1), a konačnih 3:1 postavio je Marko Arnautović pogotkom iz penala u 78.

Austrija, dakle, sada ima tri boda iz dvije utakmice, dok je Poljska ostala na nuli.

Francuska i Holandija, koje će se sastati večeras od 21 sata, imaju po tri boda poslije prvog kola.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA.