Crveno-bijeli na omladinski pogon u Subotici: Spartak bez lijeka za Mijatovića

0

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u 19. kolu Mocart bet Superlige Srbije ekipu Spartaka u Subotici sa 4:1.

Hladno vrijeme i lošiji teren uslovili su ne tako dobru igru, u prvom poluvremenu, ali su crveno-bijeli na kvalitet uspjeli da slave, a posebno se istakao Jovan Mijatović.

U prvom poluvremenu veliku šansu da donese vođstvo gostima imao je Šerif Endiaje, ali je iz peterca uspio da pogodi prečku domaćina.

Ipak, u 26. minutu pokazao se sav kvalitet Zvezdine omladinske škole. Kosta Nedeljković asistirao je Jovanu Mijatoviću koji je uspio u onome u čemu nije višestruko skuplji Endiaje, donio je vođstvo Zvezdi.

Nevjerovatan nastavak meča. Za svega tri minuta pala su tri pogotka. Aleksandar Katai uvećao je prednost gostiju u 53. minutu, dva minuta kasnije Andrej Todoroski smanjio je zaostatak „golubova“, a u 56. minutu Jovan Mijatović svojim drugim golom uvećao prednost na 3:1, a potom trećim golom na meču postavio konačnih 4:1.