Bajernu derbi protiv Mančestera, sigurni Arsenal i Napoli

0

Fudbaleri Bajern Minhena savladali su na svom terenu Mančester junajted rezultatom 4:3 u prvom kolu grupne faze Lige šampiona. Pobjede su upisali i Arsenal, Napoli, Salcburg. Fudbaleri Intera i Real Sociedada i Sevilje i Lensa odigrali su neriješeno (1:1).

Junajted je dobro ušao u meč i stvarao prilike.

Prenost Bajernu donosi Sane u 28. koji nakon asistencije Kejna nije dobro šutirao ali golman Junajteda se nije snašao.

U 32. minutu fudbaleri Bajerna povećavaju prednost na (2:0).

Musijala je probio sa lijeve strane dodao za Gnabria koji je loptu poslao u mrežu nemoćnog Onane.

Na početu drugog poluvremena 49. minut Hojlund postiže pogodak i smanjuje prednost Bajerna na 2:1.

Nakon gola Junajteda Bajern nastavlja da napada i dobija penal nakon lošeg postavljanja Eriksena.

Kejn potvrđuje odličnu formu i povećava prednost njemačkog kluba na 3:1.

Kazemiro pogađa u 88. minutu i smanjuje rezultat na 3:2.

Tel pogađa u 87. minutu i vraća Bajern na dva gola prednosti.

Konačan rezultat postavlja Kazemuiro drugim golom u produžecima meča.

Fudbaleri Arsenala nisu imali težan posao u meču sa PSV-om pa su na poluvrijeme otišli sa tri gola prednosti.

Prvi pogodak postigao je Saka u 8. minutu a u 20. minutu asistira za Trosarda.

Žezus u 38. minutu pogađa za 3:0.

Konačan rezultat postavlja asistent prvog gola Odengard u 70. minutu.

Mečevi Sevilja-Lens i Real Sociedad-Inter završeni su remijem (1:1).

Napoli je slavio protiv Brage rezultatom 1:2 a Salzburg je savladao Benfiku 0:2.