EP: Srpski odbojkaši lako sa Estonijom, slijedi duel sa Njemačkom za što bolju poziciju pred osminu finala

0

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije nastavila je takmičenje na Evropskom prvenstvu.

“Orlovi“ su odmjerili snage sa Estonijom u okviru četvrtog kola Grupe A i ostvarili treću pobjedu.

Srbija je slavila maksimalnim rezultatom, 3:0, po setovima 25:16, 25:23 i 25:22 i opravdala ulogu favorita.

Ova pobjeda je bila važna i kako bi ekipa vratila samopouzdanje posle ubjedljivog poraza od Italije u prošlom kolu, a u sledećem će već sjutra rival srpskom timu biće još jedna neporažena selekcija iz grupe – reprezentacija Njemačke.

Estonci su samo u drugom setu bili ravnopravan rival, nije bilo lako srpskom timu da dobije taj set, a dobro su odigrali i finiš trećeg seta kada su umalo kaznili opuštanje našeg tima.