Desilo se i to: Zvezda poražena nakon skoro dvije godine

0

Crvena zvezda je izgubila prvenstveni meč i to tačno nakon 22 mjeseca (poslednji put ih savladao Radnik 27. oktobra 2021). Šampion Srbije poražen je u Beogradu od Voždovca sa 2:3 i tako prekinuo seriju pobjeda na domaćoj sceni. Nisu izabranici Baraka Bahara bili na nivou očekivanog, Voždovac je to kaznio i upisao veliku pobjedu.

„Zmajeve” je već u 5. minutu u vođstvo doveo Burmaz, a u poslednjim trenucima prvog dijela Nešković je duplirao prednost.

Nakon sat vremena igre na stadionu Tržnog centra Voždovac činilo se da se Zvezdi sprema katastrofa, jer je u 61.minutu Teodorović uvećao prednost na nevjerovatnih 3:0.

Ipak, crveno-bijeli su se koliko-toliko konsolidovali do kraja meča i sa dva pogotka ublažili poraz.

Najprije je Rodić u 74.minutu smanjio na 1:3, a u nadoknadi vremena Kanga je realizovao penal i postavio konačan rezultat.