Krajinović nije daleko dogurao u Marseju

0

Srpski teniser Filip Krajinović poražen je u prvom kolu ATP turnira u Marseju.

Od Krajinovića je bolji bio 50. igrač svijeta, Aleksandar Bublik koji je slavio nakon preokreta i tri odigrana seta 2:1 (5:7, 6:3, 6:4). Meč je trajao dva sata i deset minuta.

Krajinović je prvi došao do brejka u prvom setu, ali je Bublik odmah uzvartio istom mjerom. Srpski igrač je ipak došao do novog brejka nakon čega je svojim servisom zaključio prvi dio meča.

Drugi set riješen je samo jednim brejkm, a Bublik je jedinu priliku koju je imao i iskoristio u osmom gemu i poslije toga je svojim osvojenim servis gemom uveo duel u treći set.

U prva četiri gema trećeg seta vidjeli smo tri brejka, Bublik je napravio dva i vodio je 3:1. Krajinović je imao tri brejk lopte u šestom gemu da vrati i drugi brejk, ali je Bublik odolio.

Do kraja je Krajinović uspio samo da spasi dvije meč lopte, ali ne i treću.