Milan slavio u Bergamu

0

Fudbaleri Milana savladali su Atalantu u gostima sa 3:2 u meču sedmog kola italijanske Serije A.

Milan je nastavio dobar niz rezultata i tako stigao do trećeg uzastopnog trijumfa.

„Rosoneri“ su večeras poveli već u prvom minutu susreta kada je pogodio Davide Kalabrija.

Milan je duplirao prednost u 43. minutu, a strijelac je ovoga puta bio Sandro Tonali.

Atalanta je pokušavala u nastavku da utakmicu učini dramatičnijom, a to se i desilo u finišu.

Milan je do 3:0 došao u 78. minutu kada je pogodio Rafael Leao.

Pogodak za domaće postigao je Duvan Zapata sa penala u 85. minutu, onda je Mario Pašalić u 94. pogodio za 3:2. Ipak, Milan je izdržao do kraja i nije dozvolio da dođe do poravnanja.

Nakon ove pobjede Milan je drugi na tabeli sa 19 bodova, dok je Atalanta na osmom mjestu sa 11.