Za manje od sat vremena otvara se nova dionica Moravskog koridora: Putovanje će biti znatno brže, a poznato je i kada počinje naplata putarine. Nova dionica duga 29 kilometara biće puštena u saobraćaj od 9 časova, dok naplata putarine počinje 1. jula.
Od danas u 9 časova vozačima će biti dostupna nova dionica Moravskog koridora, koja povezuje Adrane kod Kraljeva i Preljinu kod Čačka.
Dionica je svečano otvorena juče, u prisustvu predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, dok će naplata putarine na ovoj trasi početi 1. jula.
Novootvorena dionica duga je 29 kilometara i omogućava da putovanje od Beograda do Kraljeva traje samo sat i 15 minuta. Istovremeno, nastavljaju se radovi na posljednjoj dionici Moravskog koridora, od Vrbe do Adrana, u dužini od oko 12 kilometara.
Moravski koridor je prvi digitalni koridor u Srbiji, koji omogućava brzu i pouzdanu razmjenu informacija, sa ciljem bezbjednog odvijanja saobraćaja.
Dionica je svečano otvorena juče, u prisustvu predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, dok će naplata putarine na ovoj trasi početi 1. jula.
Novootvorena dionica duga je 29 kilometara i omogućava da putovanje od Beograda do Kraljeva traje samo sat i 15 minuta.
Istovremeno, nastavljaju se radovi na posljednjoj dionici Moravskog koridora, od Vrbe do Adrana, u dužini od oko 12 kilometara.
Moravski koridor je prvi digitalni koridor u Srbiji, koji omogućava brzu i pouzdanu razmjenu informacija, sa ciljem bezbjednog odvijanja saobraćaja.
(pink)
