Djed opozicionara Miloša Parandilovića, Drago Parandilović, krenuo je na skup „Srbija jedna porodica” da podrži predsjednika Vučića.

Deda opozicionog političara Miloša Parandilovića, Drago Parandilović, krenuo je na skup „Srbija jedna porodica“ da podrži predsjednika Vučića.

Gospodin Drago je izjavio novinaru Informera da ima 88 godina, ali da mu nije ništa teško da uradi za predsjednika Vučića.

– Nikad u životu niko neće uraditi ono što je Vučić uradio za Srbiju. Treba ga podržati u cjelosti, za sve što je uradio hvala mu do neba.

Novinar je upitao Draga da li misli da je vrijeme da pozove svoga unuka, opozicionog lidera, Miloša Parandilovića, na pravu stranu.

– On nam kvari ugled, tražimo da se opasulji i da se vrati ovamo, ili da ga izbrišemo iz porodice Parandilović. Ne želimo takve, mi smo pristojna porodica.

(NOVOSTI)

Tagovi