Argentinski stručnjak preuzeo odgovornsot za loš rezultat Urugvaja.

Drugi put uzastopno, Urugvaj nastup na Svjetskom prvenstvu završava u grupnoj fazi.

Poraz od Španije (1:0), bio je koban za selekciju iz Južne Amerike.

Svi su očekivali da prođe dalje, a sada moraju da pakuju kofere.

„Nisam uspio da iskoristim puni potencijal urugvajskih igrača. Što se tiče Valverdeove izmjene, želeo sam da budemo opasniji u napadu Mislim da smo zasulužili malo više sreće s obzirom na igru koju je prokazao u ova tri duela i da je trebalo da osvojimo sedam bodova, a ne dva.

Niko sada ne želi da sluša objašnjenja. Snosim svu odgovornost za razočaravajući posao koji sam obavio“, istakao je Marselo Bjelsa, selektor Urugvaja.

(Dan)

Tagovi