PREDSJEDNIK Srbije Aleksandar Vučić podijelio je snimak na svom Instagram profilu, na kojem se vidi nevjerovatna energija, naši građani koji složno koračaju naprijed, a ove subote, za manje od 48 sati biće u Beogradu!
- Za složnu Srbiju! Mi smo jedna porodica. Vidimo se u Beogradu, 27. juna, u 18 sati – napisao je predsjednik uz snimak.
(NOVOSTI)

U Beogradu će u subodu se okupiti veliki broj građana koji će doći da podrže politiku mira i stabilnosti koju vodi Vučić.
Ćacizam je uništio Srbiju! CG ide u EU! Vučići su sve upropastili, izdali i opljačkali..
Trosi drzavne pare da plati Ćacije i socijalne slucajeve da se lazno prikaze kako ima neku podršku. A iznore ne sme da raspiše! Studenti ga pobjedjuju! Ubedljivo! Imace manje od Mila procenata.
Svi u Beograd.
Složno koračamo napred!
Jedinstvo i zajedništvo su najveća snaga jednog naroda. Podrška za ovakvu poruku!
Kada smo složni, možemo da prevaziđemo svaki izazov. Vidimo se u Beogradu!
Porodica, zajedništvo i ljubav prema Srbiji – vrednosti koje treba negovati.
Lepa poruka koja poziva na jedinstvo i međusobno poštovanje. Svako dobro!
Samo zajedno možemo graditi bolju budućnost. Podrška i puno uspeha!
Zajedno mozemo da gradimo jos uspesniju i jacu zemlju!
Bit će tu i Srba iz regiona pa i iz sveta .Veliki je to dan za Srbiju.
Poruka o jedinstvu i zajedništvu je važna za svako društvo.
Događaji koji okupljaju ljude mogu doprineti boljoj komunikaciji i razumevanju.
Dobro je kada se šalju poruke mira i zajedništv
Okupljanje građana može biti prilika da se čuju različita mišljenja.
Važno je da sve protekne mirno i dostojanstveno.
Zajednički skupovi često jačaju osećaj pripadnosti.
Ljudi žele stabilnost i normalan svakodnevni život.
Svaka poruka koja poziva na mir i slogu ima svoju težinu.
Bitno je da se razgovara i da se čuje glas građana.
Zajedništvo i mir su osnova svakog stabilnog društva.
Građani žele sigurnost i jasnu viziju budućnosti.
Svako okupljanje treba da prođe u miru i međusobnom poštovanju.
Poruke jedinstva mogu doprineti boljoj atmosferi u društvu.