Beživotno tijelo muške osobe izbacilo je more na Slovenskoj plaži u Budvi, stotinak metara od Staroga grada, pišu Vijesti.
Policija vrši uviđaj.
Iz policije je „Vijestima“ nezvanično rečeno da se muškarac najvjerovatnije utopio, te da izgleda da nije u pitanju nasilna smrt.
Kazali su i da je tijelo upućeno na obdukciju.

Mora da je neki litijas ili srbijanac!
Nikšiću, jadan ti je komentar. Mrtav čovjek je samo mrtav čovjek i ta činjenica obavezuje na malo pristojnosti…Jadno je likovati nad nečijom nesrećom. Bog ti dao zdravlja i pameti.