Saborna crkva Svetog Vasilija Ostroškog u Nikšiću obijena je u toku noći, saznaje Portal RTNK nezvanično.

Kako saznaju, počinioci su provalili na sporedni ulaz hrama. Nakon toga su obili crkveni kiosk i iz njega ukrali manju količinu novca.

Tom prilikom nije oštećena unutrašnjost Saborne crkve.Na lice mjesta ubrzo je izašla policija, koja je izvršila uviđaj.

 

Tagovi