Uoči minulih lokalnih izbora, građani Bijelog Polja pružili su podršku Nikšićanima sa porukom „Sloga biće poraz vragu“. A, nakon pobjede opozicije i oslobođenja Nikšića, odlučili su da na dostojanstven način proslave novi, krupan korak, ka konačnom oslobođenju Crne Gore od DPS-a i satelita.
Bjelopoljci su se, po navici, okupili na platou na Nikoljcu, u blizini crkve Svetog Nikole, da bi zatim centralnim gradskim ulicama, uz pjesmu i trobojke, iskazali oduševljenje promjenama u gradu pod Trebjesom.
Već sljedeće godine i oni će imati priliku da zadaju novi „udarac“ DPS-u, kao stožeru nenarodnih, šovinističkih politika.
(In4s)

