Potpredsjednik Vlade i predsjednim GP URA-e Dritan Abazović poručio je da je današnje saslušanje u Skupštini prihvatio sa zadovoljstvom.

Kako on navodi žao mu je što je sjednica zatvorena za javnost.

„Lično nemam šta da krijem, a za drugw nisam baš siguran da su u istoj situaciji“, zaključio je Abazović na svom Tviter profilu.

Tagovi