Hvala predsjedniku Češke, Milošu Zemanu, na riječima izvinjenja koje je uputio našem narodu povodom NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju 1999. godine, kazao je lider Nove srpske demokratije Andrija Mandić.

„Dočekali smo ovakve poruke jednog evropskog zvaničnika, dok kod nas postoje oni koji ovaj zločin prikrivaju ili ga ne nazivaju pravim imenom. Naročito „zaboravljaju“ da je, pored Srbije, podjednako bombardovana i Crna Gora“, rekao je Mandić.

Nikada nećemo zaboraviti, a izvinjenja, kaže on, prihvatamo.

Tagovi