U Beranama sam imao veoma lijep dan. Više od 35 mladih i obrazovanih ljudi je pristupilo Novoj srpskoj demokratiji u ovom gradu. Sa velikim zadovoljstvom sam im uručio članske karte i poželio uspjeh u daljem radu, poručio je lider ove partije Andrija Mandić na Tviteru.

„Zaista sam srećan što tako kvalitetni ljudi prepoznaju budućnost u borbi DF-a za drugačiju Crnu Goru. Svi oni su imali velike primjedbe na rad Krivokapićeve vlade i složno su iskazali jasnu potrebu za krupnim promjenama.
Želimo da mijenjamo Crnu Goru, hoćemo da otvaramo nova radna mjesta u Beranama i na sjeveru Crne Gore. Samo složno, samo jako“, naveo je Mandić na Tviteru.

Tagovi