U Beranama sam imao veoma lijep dan. Više od 35 mladih i obrazovanih ljudi je pristupilo Novoj srpskoj demokratiji u ovom gradu. Sa velikim zadovoljstvom sam im uručio članske karte i poželio uspjeh u daljem radu, poručio je lider ove partije Andrija Mandić na Tviteru.
„Zaista sam srećan što tako kvalitetni ljudi prepoznaju budućnost u borbi DF-a za drugačiju Crnu Goru. Svi oni su imali velike primjedbe na rad Krivokapićeve vlade i složno su iskazali jasnu potrebu za krupnim promjenama.
Želimo da mijenjamo Crnu Goru, hoćemo da otvaramo nova radna mjesta u Beranama i na sjeveru Crne Gore. Samo složno, samo jako“, naveo je Mandić na Tviteru.
U Beranama sam imao veoma lijep dan. Više od 35 mladih i obrazovanih ljudi je pristupilo Novoj srpskoj demokratiji u ovom gradu. Sa velikim zadovoljstvom sam im uručio članske karte i poželio uspjeh u daljem radu. 1/3 pic.twitter.com/ES6MhoM5Ip
— Andrija Mandić (@AndrijaMandicDF) July 22, 2021
Želimo da mijenjamo Crnu Goru, hoćemo da otvaramo nova radna mjesta u Beranama i na sjeveru Crne Gore. Samo složno, samo jako! 3/3 pic.twitter.com/GGotjitAtj
— Andrija Mandić (@AndrijaMandicDF) July 22, 2021
