Predsjednik Skupštine Aleksa Bečić pozvao je građane Crne Gore da s ljubavlju i poštovanjem dočekaju Mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija i njegovo ustoličenje u „najljepšoj Prijestonici na svijetu i kući svih mitropolita“

„Bez provikacija i tenzija, budimo mudri i razumni, širimo ljubav, mir i zajedništvo“, napisao je Bečić na svom Tviter nalogu.

 

Prema njegovim riječima, ovo je zajednička kuća nas, naših predaka i naših potomaka, te zbog toga „čuvajmo državno dostojanstvo, našu Prijestonicu i vjerske slobode“

Tagovi