U Podgorici će se i danas od 15 do 17 časova održati protest autobuskih prevoznika, tako da će u tom dijelu dana biti usporen saobraćaj u centru grada.
Autobuski prevoznici krenuće u 14 sati sa podgoričke autobuske stanice i voziti ulicama u centru grada.
Podsjećamo, da je juče zbog tog protesta bio paralisan saobraćaj i da su stvorene ogromne gužve, što je izazvalo i nervozu učesnika u saobraćaju.
Autobuski prevoznici danima traže od Ministarstva finansija i socijalno staranja da im ispuni obećanje dato u aprilu odnosno pomoć od ukupno 1.500 eura po vozilu, a od čega su do sada dobili samo 50
