Dokumentarni TV Film „Branili smo svetinje“ je priča o fenomenu litija, kao vidu nenasilne borbe za demokratiju u Crnoj Gori, koje su poprimile biblijske razmjere i prerasle u vaskrs naroda i pravoslavlja.

Producent filma je Savez Srba iz Crne Gore u Beogradu u saradnji sa Ramonda produkcijom iz Beograda.

A večeras će biti prikazan na teliviziji PRVA u 19:30 časova i na TV Adrija u 20:00 časova.

Tagovi