Aleksandar Vučić, predsjednik SNS i Srbije je na GO odgovarao na kritike pojedinih članova, ali govorio i o svim postignutim rezulatima, saznaju „Novosti“.
Pozvao je svo članstvo na borbu jaču nego ikada i istakao da je ponosan na sve postignuto, na ljude koje su okupili, podršku koju dobijaju od naroda, ali i od ljudi iz svih oblasti.
– Iako nas potcjenjuju i govore kako su već pobijedili u Beogradu i Srbiji, idemo da ih pobijedimo ubjedljivije nego ikada – istakao je Vučić nakon čega su svi članovi GO ustali i skandirali „Do pobjede, za Srbiju!

Zajedno do pobede!Ubedljiva pobeda najboljih i ovog puta!Uz Vas smo i borimo se zajedno sa Vama!
Pobedice ih Aleksandar Vucic ubedljivom razlikom. Djilas , Marinika i ekipa ce posle toga plakati svaki dan na N1, Novoj S i Danas.To ce biti ciskus.