U Podgorici je danas završena obuka za prvu grupu aktivista koalicije „Za budućnost Podgorice“ na kojoj su polaznici ovladali neophodnim znanjima i stekli uslove za vođenje uspješne izborne kampanje.
U obraćanju prisutnima, predsjednik NSD, Andrija Mandić, istakao je da su mladi ljudi i njihove potrebe uvijek na prvom mjestu našoj koaliciji, a da je za sami uspjeh na izborima od posebne važnosti njihov terenski i politički rad.
Mandić je dodao da su mladima otvorena vrata u svim segmentima političkog djelovanja ove koalicije i da se na ovaj način, stičući političko iskustvo, spremaju da, kao u Nikšiću, Herceg Novom i Mojkovcu, odmah dobiju priliku da vode svoj grad, a vremenom i državu.
Prisutne su na današnjem skupu pozdravili i narodni poslanici, Milun Zogović i Radoš Zečević.
