Ministar policije i lider Pokreta socijalista Aleksandar Vulin oglasio povodom obraćanja predsednika Aleksandra Vučića o  nastavku napada na Srbiju.

– Hoću da sav srpski svet zna da možemo da budemo ponosni na našeg predsednika i na istoriju koju stvara. Prijatelji će se radovati, neprijatelji ljutiti i brinuti i pomalo ludeti. Uostalom, dosta je strpljivo trpeo sav balkanski ološ i one kojima služe – izjavio je Aleksandar Vulin.

Podsetimo, posle nabavke kineskih FK-3 protivvazdušnih odbrambenih sistema za našu zemlju, samozvani premijer tzv. Kosova Aljbin Kurti i predsednik Crne Gore Milo Đukanović krenuli su u propagandnu akciju protiv Srbije.

Tagovi