Poslanica DNP-a u Skupštini Maja Vukićević poručuje da je nedopustivo da se prijave nasilja nad ženama odbacuju jer na kraju donose tragičan ishod.

„Šejla je prijavljivala svog ubicu, niko nije reagovao. Za Šejlu je nažalost kasno, ali mi se moramo potruditi da se ovakve tragedije ne ponavljaju“, smatra ona.

„Nedopustivo je da se prijave za nasilje olako odbacuju, na kraju imamo ovakav ishod. Šejlin ubica je još uvijek na slobodi“, zaključila je Vukićević na svom Facebook profilu.

Tagovi