Diplomirani pravnik i predsjednik Studentskog kluba Pravnog fakulteta Nemanja Vučković poručuje da Aleksi Bečiću nije dovoljno priznavanje velikog zločina u Srebrenici već da želi kažnjavanje svih koji negiraju genocid.

„Demokrate i Aleksa Bečić upravo su podržale rezoluciju koja poziva na KAŽNJAVANJE SVIH ONIH KOJI NEGIRAJU GENOCID, to se odnosi i na one koji kažu da je u Srebrenici bio veliki zločin, ali to nije dovoljno za Bečića. Sram vas bilo“, zaključio je on na svom Tviter profilu.

 

 

Tagovi