Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ambasadorima Kraljevine Norveške iz Beograda, Zagreba, Sarajeva i Prištine.

Razgovarali smo o svim regionalnim pitanjima, evropskom putu Srbije i daljem napretku srpske ekonomije – napisao je Vučić na Tviter nalogu.

Tagovi