Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je video-snimak sa samita inicijative Otvoreni Balkan koji je održan u Ohridu.

Postigli smo mnogo toga. Trgovinska razmjena nam je u ogromnom porastu, a riješili smo i brojne prepreke i time napravili veliki pomak u međusobnom povezivanju – navodi predsjednik u snimku.

Vučić dodaje da će već naredne nedelje imati video konferenciju kako bi stručnjaci pronašli rešenja za važna pitanja, čime će pomoći da građani žive bolje.

Tagovi