Aleksandar Vučić predsednik Srbije je u gostovanju na Pink tv govorio i o napadu na tenisera Novaka Đokovića od strane Đilasovih aktivista.

Vučić o sramnim napadima Đilasovih aktivista i javnih ličnosti na Novaka Đokovića samo zato što se sastao sa njim:

– Svi koji žele da nas podrže ili pomognu…postaju mete najbrutalnijih napada! NOVAK IM JE KRIV ZATO ŠTO ME JE VIDEO! – rekao je Vučić.

Tagovi