Potpredsjednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević posjetio je Vojno-bezbjednosnu agenciju (VBA), saopštilo je danas Ministarstvo odbrane.

Rukovodstvo VBA informisalo je ministra Vučevića o svojim aktivnostima, kao i o stanju bezbjednosne i kontraobavještajne zaštite u Ministarstvu odbrane i Vojsci Srbije, navedeno je u saopštenju, javlja Tanjug.

Ministar odbrane obišao je Spomen sobu koja prikazuje rad agencije od njenog nastanka do danas. Tom prilikom, ministar Vučević se upisao u spomen knjigu i položio vijenac u čast pripadnicima vojne službe bezbjednosti koji su poginuli izvršavajući službene i borbene zadatke, prenose u saopštenju resornog ministartstva.

(Politika online)

Tagovi