Bivši gradonačelnik Nikšića Veselin Grbović došao je danas sa grupom ljudi na biračko mesto Dragova Luka.
Nakon njegovog dolaska odmah su narasle tenzije i došlo je do verbalnog sukoba i koškanja okupljenih ispred birališta.
Grbović je, navode prisutni, došao samo da bi provocirao jer je on čak i ne živi u Nikšiću, već je prijavljen u Podgorici.
Bivši gradonačelnik je izgleda došao da se na licu mjesta uvjeri kako DPS u Nikšiću odlazi u političku prošlost.
