Policijski službenici Regionalnog centra bezbjednosti “Zapad”, Odjeljenja bezbjednosti Nikšić, rasvijetlili su krivično djelo sitna pronevjera i Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću podnijeli krivičnu prijavu protiv jedne osobe, saopšteno je iz Uprave policije.
„Ovo krivično djelo na teret se stavlja Ž.Đ. iz Nikšića koje je, kako se sumnja, izvršio na način što je 31. oktobra 2025.godine, kao zaposleni na mjestu vozača u jednoj zdravstvenoj ustanovi u tom gradu, na jednoj benzinskoj stanici u Nikšiću tokom točenja pogonskog goriva u službeno vozilo, jedan dio sredstava sa računa ustanove u kojoj je zaposlen zadržao za sebe. Na taj način je pribavio protivpravnu imovinsku korist na štetu pomenute zdravstvene ustanove, te je protiv njega podnijeta krivična prijava u redovnom postupku“, kazali su iz policije.

Ovaj kao da je nekad radio u Komunalnoj policiji u Pljevljima?
Dobro je kad je na lucin dan,bicemu oprosteno pola